צעד אחר צעד

פינוקי אמהות
אייקון בחירה
טיפולי תמיכה בנשים הכוללים עיסויים שונים, רפלקסולוגיה, אבנים חמות, פרחי באך ועוד...
מיועד להריוניות, לנשים לאחר לידה ולנשים בכלל.


תמונת רקע לכותרת טיפולי הריון:

גופה של האישה משתנה ללא היכר בהריון, כמו גם תחושותיה ומצב רוחה. כדי להתאזן ולהרגיש כמה שיותר חיונית, לקבל את השינוי שחל בגופך ולהתחבר לתהליך הנפלא הזה, ישנם מס' טיפולים שיאפשרו לך לעשות זאת ביתר קלות.
הטיפולים מיועדים משבוע 16- 18 להריון ועד הלידה.

 • עיסוי - מאפשר לאישה ההרה לעצור רגע, לתת לעצמה שעה של פינוק, רוגע והרפיית שרירים, אשר בדרך כלל נתפסים בהריון באזורים כגון שכמות, גב תחתון, ירכיים ומפשעות (לקראת סוף ההריון).
  העיסוי:
  • מזרים בעדינות את מע' הדם והלימפה וע"י כך החיוניות עולה.
  • מקל על תחושת הכובד והנפיחות הנילוות לתקופת ההריון ונהדר להורדת הבצקות.
  • העיסוי משרה תחושה נפלאה ומכין את האשה לקראת הלידה.
  • העיסוי נעשה בשמן המכיל שמנים אתריים שתומכים בהריון ומהווה חלק חשוב מהטיפול.

  משך הטיפול נע בין שעה עד שעה וחצי לפי הצורך.

 • רפלקסולוגיה - טיפול המיועד לטפל בבחילות בתחילת ההריון, כאבי גב, צרבות, מתח וחששות לקראת הלידה. מהווה טיפול בפני עצמו, אך מומלץ כחלק מהעיסוי.
  משך הטיפול הינו שעה.
 • פרחי באך - תמציות אנרגטיות שנלקחות פנימה ע"י טפטוף לחלל הפה, ללא טעם וריח. מועילות מאוד בהריון ומכינות לשינויים שבעקבות הלידה, מרגיעות ומכינות ללידה הרמונית.
  משך הטיפול הינו שעה.
 • זירוז טבעי - טיפול דינמי לנשים לפני זירוז בבי"ח או לנשים שהגיעו לשבוע 39 ומתנהלות כבר בכבדות, רוצות ומוכנות ללדת. הטיפול מורכב מעבודת גוף (טלטולי אגן, שימוש בקול, תנוחות מזרזות לידה) עיסוי באזור האגן, גב תחתון, שכמות ונקודות לחיצה בשמן מיוחד לזירוז. בנוסף שימוש בדמיון מודרך ונשימות.
  משך הטיפול הינו שעה.


תמונת רקע לכותרת טיפולים לאחר לידה:

נועדו לתמוך ולשקם את הגוף והנפש מחווית הלידה, שחרור שרירים תפוסים ,הרגעה, המרצה ושיפור מצב הרוח. בנוסף למצבים של דיכאון לאחר לידה, לאחר לידות קשות ועוד...

 • עיסוי ארומטרפי - שילוב שמנים אתריים בעיסוי לבעיות מגוונות.
  משך הטיפול נע בין שעה עד שעה וחצי לפי הצורך.
 • עיסוי רקמות עמוק - משפר את טונוס וגמישות השריר לאחר הלידה.
  משך הטיפול נע בין שעה עד שעה וחצי לפי הצורך.
 • רפלקסולוגיה - משפרת את היכולת להחזיר את הרחם למצבו הקודם, חיזוק ריצפת האגן, כאבי גב ועוד...
  משך הטיפול הינו שעה.
 • פרחי באך - תמציות אנרגטיות שנלקחות פנימה ע"י טפטוף לחלל הפה, ללא טעם וריח. התמציות מיועדות לאיזון הורמונלי, נפשי וגופני לאחר הלידה.
  משך הטיפול הינו שעה.


תמונת רקע לכותרת טיפולים נשיים בצעד אחר צעד:

לזרימת דם טובה יותר, המרצה או הרגעה ולטיפול בשלל בעיות.

 • עיסוי נשים הרות - אין עוד הרבה תקופות בחיים בהן גופך משתנה כל כך מהר וכל כך הרבה. השינוי הדרמטי והמרגש הזה, משפיע תמיד גם על מצב השלד והשרירים, וכמובן על תהליכים פיזיולוגיים, הורמונליים ורגשיים בגוף. עיסוי מקצועי בתקופה זו יעזור לך לפרק את העומסים החדשים שמצטברים במקומות שונים בגוף, ישחרר שרירים תפוסים ונוקשים, יזרים דם ובכך גם יחמצן את הרחם ואת העובר הקטן שבפנים, יזרים נוזלי לימפה וישחרר הורמונים מרגיעים ומפיגי כאב. העיסוי מעודד מנוחה והרפייה עמוקה להן את כה זקוקה, ומסייע לחיבור עמוק יותר עם העובר (שתמיד תמיד שמח גם הוא על העיסוי, ואת תרגישי זאת). העיסוי גם יכין את גופך ללידה טובה ובריאה יותר.
  מחקרים מראים כי עיסוי בזמן הריון מפחית סיכויים לסיבוכים בלידה וכן לתינוק, מיד לאחריה. מפחית סיכוי ללידה מוקדמת, מקל על כאבי הצירים ומפחית מתח וחרדה בלידה.

  העיסוי מומולץ להריוניות הסובלות מכאבי גב, כאבי ראש, בצקות ונפיחויות, קשיי שינה ונשימה, תחושות של מתח וחרדה, וגם למי שסתם רוצה להתפנק ואין זמן שמגיע לך זאת יותר מעכשיו!

  משך הטיפול נע בין שעה עד שעה וחצי לפי הצורך

 • רפלקסולוגיה לנשים הרות - בתקופת ההריון הרפלקסולוגיה היא כלי טיפולי חזק ביותר. בחודשים המתקדמים רוב הנשים חוות אי נוחות פיזית, כאבים ומגבלות בשכיבה אשר דרך העבודה הרפלקסולוגית ניתן להגיע למערכות שונות בגוף, אשר לא ניתן להגיע אליהן בשום דרך נוספת, דוגמת מערכת הדם, הנשימה, הלימפה, מערכת העצבים ועוד. ניתן גם לעבוד בצורה עמוקה יותר על איזורים כואבים בגב, אשר בעיסוי רגיל יש להקפיד על זהירות בשל הקרבה לרחם. ניתן להקל על תופעות שונות מצרבות, בחילות ובצקות ועד שחרור מתח וחרדה.

  בעזרת הרפלקסולוגיה ניתן להכין את הגוף ללידה פיזיולוגית ואף לבצע השראת לידה, באם יש צורך ממשי לכך, ואיום זירוז ע"י מתן פיטוצין. הרפלקסולוגיה תבוא לעזרתנו גם בחדר הלידה , תעזור לקדם לידה שנתקעת, צירים לא סדירים וגם תרגיע ותנחם ברגעים קשים.

  משך הטיפול נע בין שעה עד שעה וחצי לפי הצורך.

 • לאחר הלידה - לאחר הלידה תוכלי לקבל טיפול תומך הן בעיסוי, שיחזיר וישקם את טונוס השרירים שעברו מאמץ רב, הקלה רבה על כאבי צוואר וגב עליון שנפוצים בזמן זה בעקבות ההנקה החדשה ויכניס אותך למצב של רגיעה עמוקה ומרפאה. ב רפלקסולוגיה נביא לאיזון מערכות הגוף והרגעה, אשר יסייע לך להתמודד עם השינוי הפיזי והמנטאלי שעברת ועודך עוברת, חיזוק איזור האגן, הרחם ורצפת האגן, איזון הורמונלי ואף תמיכה בהנקה. כמובן שנוכל לשלב בין השניים למיקסום הריפוי ותחושה הטובה.

  משך הטיפול נע בין שעה עד שעה וחצי לפי הצורך.

 • עיסוי לנשים - תמיד יתמקד קודם כל במה שהכי אקוטי, כואב ודורש מענה, אך תמיד תוך התייחסות לנקודת הזמן של האישה במעגל החיים, לזמנה בחודש ולמצבה הרגשי והגופני. כך נבין ונתאים יחד את טכניקת הטיפול המועדפת

 • עיסוי שוודי - העיסוי הקלאסי הבסיסי, מסייע בהמרצת מחזור הדם, משחרר שרירים, מפיג מתחים ומביא לתחושת איזון ורוגע. ניתן בדרגות עומק שונות, לפי רצון המטופלת.

 • רקמות עמוק - עיסוי עמוק ואיטי המתמקד בשרירים תפוסים ונוקשים, תוך שימוש בנשימה.

 • רפלקסולוגיה - עיסוי מיוחד המתמקד בנקודות ההשתקפות של הגוף בכפות הרגליים. מסייע לניקוי רעלים, איזון הורמונאלי, כאבי ראש שרירים ותקיעויות, כאבי מחזור. מסייע לאיזון פיזי ורגשי.

 • נטורופתיה - היא שיטת טיפול טבעית המסייעת לאדם להתקרב לאיזון הטבעי שלו ובכך לגרום לגוף לרפא את עצמו. הנטורופתיה מושתתת על תזונה בריאה וטבעית, צמחי מרפא ותוספי מזון. בנוסף, נעזרת בטיפולי מגע, פרחי באך ודמיון מודרך.


מטפלת - מיכל ליבנה , דולה, נטורופתית ומטפלת במגע. מטפלת במגוון עיסויים; עיסוי שוודי, רקמות עמוק, ארומתפי. רפלקסולוגית בכירה; התמחות בפריון, הריון ולידה. מטפלת כבר למעלה מ 7 שנים, בין השאר גם בפרחי פאך, ארומתרפיה, צמחים ודמיון מודרך. ולא מפסיקה ללמוד.Step by Step Logo